Úspechy

Výborné úspechy na súťažiach..

rok 2019

Zborovské gala 2019

Lucka H. a Juraj Č. 3. miesto STT a LAT 2. miesto kombi
Lucka B. a Vladko Č. 2. miesto LAT, kombi 

Nelka B. a Ondík M. 2. miesto STT a 3. miesto kombi 

Romanka K. kombi 2 LAT 2. miesto
 

MSR SÚTTŠ 2019, Žilina, 23.03.2019

Lucka B. sólo deti  hobby 1.miesto rumba, jive, 2.miesto waltz, 3. miesto valcík, quickstep

súťaž párov

Lucka B. a Vladko Č. 1.miesto LAT aj STT

rok 2018

decembrová súťaž

Romanka K. sólo deti basic 1. miesto quickstep, chacha, jive
Lucka B. sólo deti  hobby 2.miesto waltz,valčík,quickstep,rumba 3. mieto chacha, 1.miesto jive
Lucka H. sólo deti rising star 2.miesto waltz,quickstep, jive 1.miesto, kombinácia STT sólo,  - 1. miesto., 3. miesto chacha
 
súťaž párov
Lucka H. a Juraj Č. 3. miesto STT a 2. miesto LAT
Lucka B. a Vladko Č. 1.mieto kombinácia 
 

 "POHÁR KYSÚC 2017".

  Na súťaži s medzinárodnou účasťou vybojovali vo všetkých súťažiach v kategórii deti do 11 rokov finálové pozície a čo je hlavné získali medailové umiestnenia:

3. miesto v párovej súťaži latinsko-amrických tancoch Lucka H. a Alax

Lucka H. získala 1.miesto vo všetkých sólových súťažiach:
cha-cha, rumba, jive, samba, waltz,valčík,quickstep. 
Lucka B. pozbierala všetky 2.miesta vo všetkých tancoch
Kristínka získala 3. miesto v tanci cha-cha.

Pár Alex a Lucka H. získal cenu LS Dance za štandardné tance
a v sólovej časti cenu LS Dance za štandardné tance zaslúžene si prevzala cenu Kristínka.

A pohár pre najúspešnejší tanečný klub. :)

 Majstrovstvá Slovenskej republiky v Tanečnom športe 2017

(spoločenskom tanci), ktoré sa konali 11.3. 2017 v Dome odborov v Žiline.
Dievčatá tancovali s nasadením, ktoré prinieslo vytúžené úspechy.

Lucka B. Majsterka Slovenska v tanci waltz a quickstep v kategórii deti basic league. Striebro v tanci jive a bronz v tanci chacha.
Kristínka si priniesla z tej istej kategórie v oboch tancoch bronzovú medailu a finálové umiestnenie v tanci chacha.
Lucka H. sa stala majsterkou Slovenska vo vyššej výkonnostnej kategórii v tanci quickstep a bronz si odniesla za tanec waltz.Finálové umiestnenie v tancoch chacha a jive.

Na decembrovej súťaži 2016

v tanečnom športe sa zúčastnili tanečníci TK Spektrum a domov si priniesli medaile z prvej súťaže striebro Lucka, bronz Kristínka a vo vyššej kategórii Lucka H.bronz.

AUPARK DANCE CUP 2016 Žilina

1.miesto deti ŠTT( štandartné tance) Mário a Barborka 
1.miesto deti LAT( latinskoamerické tance) Mário a Barborka 
juniorská kategória v ŠTT 
postup do finále: Peťo a Peťa, Boris a Ninka

juniorská kategória v LAT
3.miesto Peťo a Peťa
postup do finále: Michal a Kristínka
 v sólových tancoch nás reprezentovala Lucka
 

TANEČNÝ FESTIVAL SÚTTŠ 2016 - Žilina - MSR 2016. 

V sólo súťaži kategória deti Lucka si odniesla 4 zlaté za tance: waltz, quickstep, cha-cha, jive

v párovej súťaži
v kategórii deti sa majstrami slovenska stali Mário a Barborka a ŠTT aj LAT
v kategórii juniori postúpili do finále všetky tri naše páry v ŠTT aj LAT. 

juniori ŠTT tancoch Michal a Kristínka - 3. miesto 

LAT Michal a Kristínka - 2. miesto 

 3.miesto obsadili Peter a Petra. 

17.10. 2015  sa v Žiline súťažilo v tanečnom športe.

GRAND PRIX SR SAL 2015

Našim tanečníkom z TK Spektrum sa opäť darilo:
štandardných aj latinsko amerických-tancoch dosiahli krásne umiestnenie:
kateg. deti 1. miesto Barborka a Mário
3. miesto Ninka a Boris
kateg. juniori 3. miesto Kristina a Michal
4. miesto Petra a Peter
v sólovej časti súťaže v detskej kategórii suverénne získala všetky prvé miesta LUCKA smile – emotikon

 

JÚNOVÝ POHÁR TŠ PETER CIEKER 2015

deti hobby ŠTT , LAT
1. miesto Barborka a Mário
3. miesto Ninka a Boris
finále Michal a Kristínka

AUPARK DANCE CUP 2015 Žilina

deti hobby ŠTT 
4.miesto Mário a Barborka
deti hobby L AT
1. miesto Ninka a Boris
4.miesto Mário a Barborka
 
 

Slovenský pohár - Ružomberok 29.3. 2014

hobby páry

2. miesto juniori 

Michal Baránek a Zuzana Murínová
Peter Toman a Petra Kubianová - finále - 4.miesto
Mário Ftáček  a Barborka Hudáková - finále 5.miesto

Decembrová súťaž 2012 

v kategórii deti do 11 rokov v štandardných tancoch

1. miesto Peter Toman a Petra Kubianová
2.miesto Samuel a Danka Uherovci
4. miesto Boris Haviar a Kristínka Knapcová

v kategórii deti do 11 rokov v latinsko-amerických tancoch

1. miesto Peter Toman a Petra Kubianová
3.miesto Samuel a Danka Uherovci 

juniori do 15 rokov v štandardných tancoch

2. miesto Michal Baránek a Zuzana Murínová

juniori do 15 rokov v latinsko amerických tancoch

 

2. miesto Michal Baránek a Zuzana Murínová

 

https://smilebox.com/play/4d7a51784d4449314d7a513d0d0a&blogview=true&campaign=blog_playback_link  

Júnová súťaž 2012

 

 

 

 

 

 

v kategórii deti do 11 rokov v štandardných aj latinsko amerických tancoch

1. miesto  Michal Baránek a Petra Kubianová
2. miesto Samuel a Danka Uherovci

Aupark HOBBY CUP 2012

v kategórii deti do 11 rokov v štandardných aj latinsko amerických tancoch

1. miesto Peter Toman a Petra Kubianová
2.miesto Samuel a Danka Uherovci
3. miesto Boris Haviar a Kristínka Knapcová

juniori do 15 rokov v latinsko amerických tancoch

3. miesto Michal Baránek a Zuzana Murínová

prezentácia fotiek zo súťaže: https://secure.smilebox.com/ecom/openTheBox?sendevent=4d7a45334e6a51304f444a384d7a45334d446b774d44493d0d0a&sb=1

 

Tešíme sa aj na teba v priestoroch vedľa bábkového divadla.

Príď sa zápisať do klubu do CVČ Kuzmámyho

ďalšie informácie jana.barankova@gmail.com

 

 

 júnová súťaž v roku 2011 - Žilina 3. miesto kat. deti ŠTT